© Copyright Dr Bardadyn 2017. All Rights Reserved.

Regulamin i polityka prywatności

 

Dr Bardadyn Weight Loss Clinic jest marką podmiotu medycznego Dr. Bardadyn działającego pod adresem www.drbardadyn.pl  w zakresie udzielania internetowych konsultacji medycznych dotyczących opieki medycznej, profilaktyki zdrowotnej, odżywiania oraz dostarczania towarów i usługi z tym związanych.

 

Dr Bardadyn

01-633 Warszawa

Gdańska 3/14

NIP PL5251076782

REGON 011921740

 

Regulamin Dr Bardadyn Weight Loss Clinic

 

Wstępne informacje

 

Wszystkie porady oparte są na aktualnych wytycznych medycznych i żywieniowych.

Wszystkie ceny konsultacyjne są cenami brutto. Cena za konsultacje jest wiążąca dla stron transakcji w momencie wysłania formularza konsultacji przez klienta. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany cen konsultacji medycznych bez uprzedniego powiadomienia użytkowników. Nie dotyczy to już zamówionych konsultacji. Informacje na stronie internetowej Dr Bardadyn Weight Loss Clinic nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na stronach internetowych, Klient składa ofertę konkretnej przesyłki na warunkach podanych w jej opisie. Moment zawarcia umowy konsultacyjnej następuje z chwilą jej zapłaty.

Regulamin określa zasady zamawiania konsultacji. Złożenie zamówienia na konsultację jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie. Dr Bardadyn zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.

Użytkownik zostanie poinformowany o zmianach w regulaminie poprzez opublikowanie przez Dr Bardadyn na głównej stronie Serwisu zmiany Regulaminu zawierającego listę zmian Regulaminu i utrzymanie tych informacji na stronie głównej Serwisu przez okres co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych.

 

Formy dostawy i płatności

 

Konsultacja lekarska jest wysyłana do klienta e-mailem zawierającym niezbędną treść i załączniki na adres e-mail podany w formularzu konsultacji zamówienia.

Dostępne są następujące formy płatności:

PayPal - po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę PayPal, gdzie możesz zalogować się na konto PayPal i dokonać płatności. Dane karty kredytowej i konta bankowego są bezpieczne w systemie PayPal i nie są przenoszone do witryny. Płatność jest pobierana po autoryzacji transakcji PayPal. Więcej informacji na temat tej metody płatności można znaleźć tutaj: http://www.paypal.com/.

Przelew bankowy - płacisz opłatę za konsultacje i plan diety na następujący rachunek bankowy.

Dane do przelewu bankowego:

Dr Bardadyn BZ WBK PL 92 1090 1056 0000 0001 0826 4163  Kod SWIFT: WBKPPLPP  W tytule przelewu prosimy wpisać swoje imię i nazwisko.

 

Czas dostawy

 

Przybliżony czas realizacji zamówienia (w dniach roboczych) wynosi 72 godziny. Jest to czas potrzebny na skompletowanie informacji i planów żywieniowych na podstawie danych konsultacji i przeprowadzenie wysyłki. Jeśli czas realizacji byłby dłuższy niż wskazany na naszych stronach, kontaktujemy się z klientem w celu potwierdzenia konsultacji i uzgodnienia terminu. W przypadku płatności przelewem powyższy termin ulega przedłużeniu o czas zaksięgowania przelewu.

Warunki korzystania z treści konsultacji medycznej Dr Bardadyn Weight Loss Clinic:

Właścicielem praw autorskich do wszystkich treści konsultacji jest Dr Bardadyn. Plany dietetyczne Dr Bardadyn są przeznaczone do indywidualnego użytku w domu. Nie można ich wykorzystywać do celów komercyjnych, kopiować, udostępniać osobom trzecim i podawać do wiadomości publicznej w całości lub w części w jakiejkolwiek formie. Informacje przedstawione na tej stronie służą wyłącznie celom edukacyjnym. Treść witryny nie zastępuje osobistej wizyty u lekarza, diagnozy lub leczenia. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące informacji na tej stronie, skonsultuj się z lekarzem przed podjęciem lub powstrzymaniem się od jakichkolwiek działań zdrowotnych. Jeśli jesteś w ciąży, skontaktuj się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w żywieniu.

 

Reklamacje i zwroty

 

Klient ma prawo do złożenia reklamacji w przypadku uszkodzenia pliku zawierającego przesłany Plan Diety. W takim przypadku w ciągu dwóch dni roboczych Dr Bardadyn ponownie wyśle ​​wymagany plik na adres e-mail klienta. Z uwagi na fakt, że Plan Diety przygotowywany jest na indywidualne zamówienie Klientowi nie przysługuje zwrot kosztów konsultacji lekarskiej i towarzyszącego mu planu diety.

 

Ochrona danych osobowych i polityka prywatności

 

Dr Bardadyn oświadcza, że ​​bez zgody Klienta nie przekazuje żadnych informacji o nim stronom trzecim. Staramy się zabezpieczyć twoje dane osobowe przed nieautoryzowanym dostępem. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania. W przypadku żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych są one usuwane z bazy danych Dr Bardadyn.

wczasy odchudzające nad morzem

HOTEL AQUARIUS SPA *****

wczasy odchudzające nad morzem

HOTEL GWIAZDA MORZA****

HOTEL GWIAZDA MORZA ***** 

Władysławowo

>>

odchudzanie sanatorium, wczasy z dietą,

SAN MEDICAL SPA

wczasy odchudzające

MAZOWSZE MEDI-SPA

wczasy odchudzające w górach,
Afrodyta SPA, odchudzanie zabiegi

PENSJONAT AFRODYTA SPA 

wczasy odchudzające nad morzem
wczasy odchudzające Dr Bardadyn
wczasy odchudzające

HOTEL SHERATON *****

HOTEL BRISTOL *****

HOTEL AQUARIUS SPA ***** 

Kołobrzeg

>>

SANATORIUM SAN 

Kołobrzeg

>>

MAZOWSZE MEDI-SPA

Ustroń - Beskid Śląski

>>

PENSJONAT AFRODYTA SPA

Ośno Lubuskie

>>

HOTEL BRISTOL ***** 

Warszawa

>>

HOTEL SHERATON ***** 

Sopot

>>

wczasy odchudzające nad morzem

HOTEL SOPOT ****

HOTEL SOPOT ***** 

Sopot

>>

Afrodyta SPA, odchudzanie zabiegi

HOTEL MERCURE ****

RACŁAWICE

>>

MERCURE SPA ****

wczasy odchudzające w górach,
wczasy odchudzające Dr Bardadyn